niedziela, 23 czerwca 2013

257 - MEMO BOOK & 4 dni

Witam ! Jak mnie tu dawno nie było , ale już jestem ponieważ mam nareszcie internet. Mam dla Was filmik , ale pierw dodam go na YouTube a później na bloga. :) Możecie obczajać mój kanał na YouTube. >>KLIK<< Pewnie jesteście ciekawi jaki to filmik , ale na razie nic nie zdradzę. ;)) Za nie długo się dowiecie. Nigdy jeszcze nie nagrywałam tego rodzaju filmików a więc nie spodziewajcie się że będzie to coś zaskakującego. ;) W tym poście pokażę Wam co mi ostatnio przyszłoo. ;)) Ta Firma to niezwykła firma , ponieważ nie jest to Firma z ciuchami tylko tym razem z czymś innym. ;) Wszystko z tej firmy jest w kropki , a nie jak zawsze w linie czy w kratkę. Pewnie się już powoli domyślacie co to... A więc te rzeczy to 2 zeszyty i 1 notes od Firmy MEMO BOOK . NIESAMOWITA Firma , tak wygodnie się w tym pisze że to normalnie szok. Polecam każdemu uczniowi i nie tylko. ;) 1 zeszyt kosztuje 12 zł i 99 gr. , a notes 8 zł i 99 gr. Jak wejdziecie w strone MEMO BOOK , to będziecie mogli zobaczyć też inne rzeczy jakie mają w ofercie , w niskich cenach. ;) Gdybyś kupił/a taki zeszyt lub inną rzecz na pewno byś nie pożałował/a , darmowo dodają też naklejki do paczek. ^^ Kiedyś byłam maniaczką naklejek , ;D ale to już z innej beczki. :D Cena jest warta rzeczy.  A więc każdemu polecam. :)) Co do mnie , too...  W czwartek już wylatuje na Majorkę. ^^ Zostały mi już tylko 4 dni , jeszcze tak nie dawno mówiłam że jeszcze 1 miesiąc , 3 tygodnie 2 , 1 i teraz już 4 dni !!  Nie mogę się doczekać kiedy już tam będę... te piękne widoki... *.* Muszę dodać jak najszybciej ten filmik bo tam są różne informacje dotyczące Majorki żebyście mogli być ze mną na bieżąco i td. ;) Zastanawiam się czy zrobić filmik jak się pakuje na Majorkę... Ale jeszcze sama nie wiem ponieważ mam bardzo mało czasu. Na dziś to już koniec , zostawiam Was ze zdjęciami żebyście mogli zobaczyć jak te rzeczy wyglądają. :)
A więc do zobaczenia ! :**

Czy widzi ktoś błąd na tej paczce ? ;))
Jak nie widzisz to przyjrzyj się nazwisku. ;) Z nocowania u Julii. ;)

Zdjęcia z Berzdorfa. ;) Dziś też jadę na rowerze z Paulą. :)


piątek, 7 czerwca 2013

256 - nowości

   Witam ! Tak wiem długo tutaj nie byłam... Ale jakoś już tak wyszło. Za to u siebie mam parę nowości : conversy , 2 pary spodenek , klawiaturke do tableta , zalotka , gąbeczki i NASZYJNIK.
Już sama nie wiem co mam pisać... Brakuje mi tego ponieważ zawsze pisałam codziennie posty lub co 2 dni , a tera... Już się nie mogę doczekać gdy będę mieszkała w domku bo wtedy na pewno będzie dużoo stylizacji i wgl pełno zdjęć. Już sobie to wszystko wyobrażam...  Jak macie jakieś pytania możecie je zadawać TUTAJ. Ponieważ wchodzę na aska codziennie więc na pewno odpowiem i na Twoje pytanie. ;) Zostało mi jeszcze do poprawienia sprawdzian z Niemieckiego i chyba wszystko będzie git. Nie spodziewam się najlepszej średniej... ;) A jak Wam idą ostatnie poprawki ? Zauważyłam że strasznieeee szybko zleciał mi ten rok szkolny , szczerze to myślałam że będzie trwał o wiele dłużej , ale... Chociaż dla mnie bardzo fajnie. ; D Na dziś to już koniec , a więc do następnego. : *
klawiaturka - Cerfur około 40 zł 

zalotka - Rossman nie pamiętam ceny ale chyba około 20 zł

Gąbeczki do makijażu - Rossman około 10 zł


Paczka z Chin od eFoxcity