niedziela, 26 lutego 2017

winter holidays/5 years/Shein

     Jeszcze troszkę i minąłby miesiąc od ostatniego posta. W końcu udało mnie się zebrać siły i oto jestem. W tym roku większość moich znajomych obchodzi swoje 18 urodziny (w tym i ja), i tak właśnie zaczęłam swoje ferie jak i skończyłam. W między czasie pojechałam na noc ze znajomymi do Wrocławia i pojechałam na najbardziej wyczekiwany wyjazd do Szczecina, ale o tym w następnym poście.
     18 luty 2012 rok - dokładnie wtedy powstał mój blog którego piszę od 5 lat. Nie wiem jakim trafem, ale przegapiłam tą datę. Cała moja przygoda zaczęła się w 6 klasie podstawówki, a teraz uczęszczam już do 2 klasy technikum. Niektóre początkowe posty zniknęły z mojej strony i są one dostępne tylko dla mnie. Z roku na rok przeglądając mojego bloga widzę jak strasznie się zmieniłam. Chcę prowadzić tą stronkę jak najdłużej. W ciągu 5 lat mój blog został odwiedzony ponad 181 tysięcy razy, zaobserwowało go ponad 1000 osób oraz skomentowało ponad 5200 osób. Dziękuje bardzo za tak wielkie statystyki♥!
     Stylizacja jaką miałam na zdjęciach jest najbardziej przeze mnie lubiana, czyli prosta i przede wszystkim wygodna. Uwielbiam nieprzekombinowane stylizacje, czuję się w nich najlepiej, ale wiadomo jak każda dziewczyna czasami można sobie pozwolić na coś więcej.
     Założyłam bluzę która niedawno do mnie przyszła. Brakowało mi w mojej szafie takiej prostej luźnej bluzy która niemalże pasuje do wszystkiego. Nie mam jej nic do zarzucenia także jak najbardziej mogę ją wam polecić. Do następnego♥!

kurtka- h&m
bluza- >klik<
spodnie- stradivarius
buty- >vans<
torba- martes sport

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage