sobota, 25 października 2014

return

 Hej♥! Żyjee! Nie chce Was żegnać na dobre bo jednak blogowanie sprawia mase przyjemności. Brakuje mi tylko fotografa aby móc dodawać posty często. Od mojego ostatniego posta minął miesiąc i 18 dni... Strasznie mi przykro z tego powodów bo pewnie wielu czytelników już zrezygnowała z oczekiwania na nowego. Na moim fanpage publikuje zawsze zdjęcie wraz z linkiem do posta. 
   3 klasa poszła w ruch. Pod koniec stycznia koniec pierwszego semestru i ferie. Może wtedy będę miała więcej czasu na sprawy blogowe i bardziej się tym zajmę. Teraz jak na razie wracam codziennie do domu przed 16 i zaczynam robić lekcje , spojrzę w okno i już zaczyna robić się ciemno. Zima już powoli daje swoje znaki. Za miesiąc i 5 dni są moje urodziny (Andrzejki 30.11.)!
   Na dole przedstawiam Wam zdjęcia które zrobiła mi Emila z wczorajszej nocki. Nie spałyśmy do 4 na ranem + dziś śpię u drugiej mojej Przyjaciółki. A tym czasem ja Was żegnam i zapraszam na vinted , instagram oraz zapraszajcie mnie na snapchacie pod nazwą kammage12
kurtka - h&m
szalik - mister lady
bluzka - h&m
spodnie - h&m
 buty - vans