wtorek, 26 maja 2015

Dresden 2015 part II

     Cześć♥! Pamiętam jak dokładnie miesiąc temu byliśmy po testach gimnazjalnych. A teraz... za równy miesiąc zaczynamy wakacje! Ten czas leci nieubłaganie szybko. Najbardziej nie mogę się doczekać wyjazdów jakie mnie czekają w te lato. Na samym początku wakacji wybieram się do Bułgarii z obozami młodzieżowymi , o czym mogliście już wcześniej przeczytać. Tutaj jest dokładny link do mojej oferty >klik<. Jadę w terminie 04.07 do 15.07 , a następnie prywatnie z dziewczynami jedziemy do Chorwacji 27.07. Strasznie nie mogę się doczekać tego lata. Jadę sama do Bułgarii , bez żadnych znajomych. Nie mam zielonego pojęcia kto tam będzie. Mam nadzieję , że niebawem poznam choć jedną osobę która się tam wybiera. 
     Po gimnazjum trzeba wybrać następną szkołę. Jestem pomiędzy wyborem technikum a liceum. W technikum wybrała bym profil procesy graficzne. W liceum jestem pomiędzy dwoma profilami. Myślę , że będzie to technikum , ale moje zdanie zmieni się jeszcze pewnie z 5 razy. 
     Na dole możecie zobaczyć drugą i ostatnią część zdjęć z Dresna. Do następnego♥!

instagram - @kammage12 / snapchat - kammage12 / ask - kammage
bluzka - h&m
koszula - mister lady
spodnie - h&m
buty - new balance 574 (eastend.pl)
zegarek - avon
okulary - >klik<

poniedziałek, 18 maja 2015

Dresden 2015 part I

     Witam♥! Dzień w Dresnie zaliczam do udanych. Z przyjaciółką zrobiliśmy mnóstwo zdjęć , dlatego podzieliłam je na 2 części. Post miałam dodać jakiś czas temu , ale cały czas nie było mnie w domu. Teraz na weekend spały u mnie przyjaciółki , a na następny dzień świętowaliśmy urodziny jednej z Nich naszą stałą "ekipą". Bawiliśmy się świetnie , pomimo że pogoda nam nie dopisała. ;)
     Coraz większymi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. A co za tym idzie? Bal gimnazjalny , wyniki testów , podania do nowych szkół i WAKACJE. Na wielkie szczęście sukienkę na bal już kupiłam. Zostały mi tylko buty i dodatki. Po balu pokażę parę zdjęć jak wyglądałam.
     Reszta zdjęć z Dresna w następnym poście. Miłego dnia! Do następnego♥!


instagram - @kammage12 / snapchat - kammage12 / ask - kammage
bluzka - h&m
koszula - mister lady
spodnie - h&m
buty - new balance 574 (eastend.pl)
zegarek - avon
okulary - >klik<

niedziela, 3 maja 2015

majówka

     Cześć♥! Dziś jadę z moją Przyjaciółką i Rodzicami do Drezna. Planujemy porobić jakieś zdjęcia także spodziewajcie się ich na blogu. ;) Jak złapię jakieś wifi na mieście postaram się dodać coś na snapa.;) 
     We wtorek o 2 w nocy jedziemy z klasą do Heide Parku do Niemiec. Jest to park rozrywki. Mam nadzieję , że uda mi się zjechać z każdej zjeżdżalni w ciągu 8 godzin. Postaram się porobić jakieś zdjęcia to na pewno Wam je tutaj pokażę. 
     Korzystając z pięknej pogody , zdjęcia przygotowałam nieco dalej niż moje miejsce zamieszkania. Już drugi raz w tak krótkim czasie na blogu możecie zobaczyć koszule w kratkę. Planuję jeszcze jedną stylizacje związaną z taką koszulą. Post na szybkiego ponieważ chciałam coś do Was napisać rano a za chwilkę jadę. Także życzę udanej niedzieli. Buziaki♥!


instagram - @kammage12 / snapchat - kammage12 / ask - kammage

koszula , t-shirt , spodnie - h&m
torebka , okulary - h&m
zegarek - avon
buty - new balance 574 (eastend.pl)