niedziela, 24 kwietnia 2016

24/04/2016

     Planuję pisać do Was w weekend'y, a jednak w tym czasie spotykam się ze znajomymi. Słońce już od paru dni zachodzi po godzinach wieczornych także dłużej czuję, że jest dzień i do nauki przysiadam w godzinach późnych. Ogólnie wszystko się składa w jedną całość i wychodzi na to, że brakuje mi czasu pomimo tego, że kupiłam pilot do aparatu i mogę robić zdjęcia w każdym miejscu. Chcę, żeby posty pojawiały się częściej ale najpierw muszę popracować nad zorganizowaniem czasu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, oraz życzcie mi powodzenia, żebym częściej tutaj zaglądała, a ja lecę pobiegać. ♥


Jeżeli wybierasz się na obóz z funclubu to koniecznie skorzystaj z zniżki! Po wpisaniu kodu 3924 w miejsce "numer polecającego" otrzymasz bardzo fajną zniżkę, więc nie zapomnij o tym!

narzutka- h&m
golf- h&m
spodnie- h&m
buty- h&m
kapelusz- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage


Zaczyna się powoli sezon festiwalowy także na dolę możecie zobaczyć kombinezony które po nałożeniu dodatków idealnie nadają się na takie wydarzenia.
klik                           klik


klik                                 klik

środa, 6 kwietnia 2016

spring

     Tydzień wolnego minął od tak. Wielkanoc w moim mieście była bardzo słoneczna oraz ciepła. Myślałam, że uda mi się do Was napisać przed świętami, jednak jak pogoda się polepszyła spędzałam cały czas poza domem. Tu na rower, na spacer i jakoś wszystko mijało. Zwlekam z tym postem już od świąt. Odkąd poczułam wiosnę nie mam ochoty siedzieć w domu. Słonko już częściej do nas wita, co zmienia humor wielu ludzi na lepszy, jak i dodaje energii!

Wiele osób jadących na obóz młodzieżowy z funclubu nie wie jak skorzystać z kodu rabatowego. Dziś mam dla Was mały spojler jak zaktualizować 2% zniżki z kodem 3924. Zjedź niżej!

płaszcz- h&m
golf- h&m
spodnie- reserved
torebka- h&m
buty- deichmann
okulary- >klik<

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage


Gdzie wpisać kod zniżkowy na obóz z funclubem?

>www.obozymlodziezowe.pl<


1. Wybierz obóz na który chcesz jechać

2. Zjeżdżając niżej w kartach kliknij w "TERMINY/CENY"

3. Kod wpisujemy w polu "KOD PROMUJESZ-ZYSKUJESZ".
Wpisując go dostaniemy 2% zniżki (ok. 30 zł w kieszeń). 
kod 3924