niedziela, 27 grudnia 2015

I wspólna wigilia z klasą- Wrocław

     Witam♥! Chciałam przedstawić zdjęcia z przygotowań świątecznych jednak pewne sprawy pokrzyżowały moje plany i przychodzę do Was z fotkami z ostatnich dni. Jak co roku w sąsiadującym mnie mieście w Görlitz jest jarmark świąteczny. Wraz z przyjaciółką wybrałyśmy się zobaczyć jak to wszystko wygląda. Oczywiście się nie myliłyśmy i wszystko jest prześlicznie przygotowane co możecie zobaczyć na zdjęciach. 
     W ostatnim poście wspominałam, że wybieramy się do Wrocławia z klasą na naszą pierwszą wspólną wigilie z naszym najlepszym wychowawcą. Pomimo tego, że byliśmy tam 2 dni to i tak bardzo mi się podobało. Takie wyjazdy bardzo integrują klasę plus jeszcze wszyscy "znamy się" dopiero 4 miesiące. 
     Po odłożeniu bagaży do hostelu pojechaliśmy do drukarni. Wreszcie wiem jak wyglądają maszyny które są omawiane na zajęciach zawodowych. Czyli ogólnie cały proces technologiczny. Następna atrakcja była niespodzianką. Pan zaprowadził nas na stadion olimpijski do "kopuły". Po wejściu do niej zobaczyliśmy dmuchane kulki tzw. crashball. Siedzieliśmy w tych kulkach 2 godziny, graliśmy w różne gry. Zabawa sama w sobie była extra. Jak już dotarliśmy do hostelu i się wyszykowaliśmy czekała na nas pierwsza wigilia klasowa z naszym wychowawcą. Następnego i już ostatniego dnia pojechaliśmy do Galerii Dominikańskiej na zakupy przedświąteczne. Po 2 godzinach chodzenia po sklepach wsiedliśmy w pociąg i wróciliśmy do domu. 
     Przygotowałam dla Was szczere króciutkie życzenia, które publikuję dopiero teraz ale mam nadzieję, że się spełnią. :) Więc chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt! Wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, szczęścia, radości, miłości, sukcesów życiowych, wspaniałych prezentów od serca oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Do następnego♥!

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage poniedziałek, 14 grudnia 2015

mała zmiana

     Cześć♥! Na weekend wreszcie udało mi się wybrać na zdjęcia. Jednak nie jest ich za wiele ponieważ strasznie wiał wiatr i większość zdjęć to były takie jak poprawiam sobie włosy bądź jak miałam je na twarzy. Pomimo tego, że wyszło ich nie za dużo to i tak chciałam coś do Was napisać ponieważ przez 2 tygodnie mnie tu nie było. 
    Nastała mała zmiana we mnie. Od wakacji obiecywałam Mamie, że obetnę włosy po urodzinach, i tak właśnie się stało... Strasznie żałuję tego co zrobiłam, ale moje włosy były w tragicznym stanie. Mam nadzieję, że teraz uda mi się je jakoś doprowadzić do "żywych". Nie ścięłam ich na szczęście do ramion. Chciałam żeby najpierw ściąć odpowiednią ilość suchych końcówek na prosto, a dopiero później je pocieniować. Całość wyszła jak chciałam. Pomimo tego, że strasznie tego żałowałam to i tak jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Jak zobaczyłam ile mi fryzjerka włosów ścięła to mnie zamurowało. Z jakieś 7 cm moich włosów leżało na ziemi. Widok masakryczny! Plus jeszcze teraz idzie zima to będzie mi o wiele wygodniej z krótszymi.
     Oglądając zdjęcia można zobaczyć, że moja stylizacja jest w stylu eleganckim. Z tego, że polowałam na botki od dłuższego czasu, aż w końcu udało mi się znaleźć takie jakie chciałam + jeszcze za pół ceny to widzicie dziś taki outfit, a nie inny. ;)
     Pamiętajcie, że zostało nam już tylko 6 dni szkoły! Ja wraz z moją klasą jedziemy do Wrocławia na Wigilię klasową oraz pochodzić/pozwiedzać, to nie będzie nas akurat w ostatnie 2 dni. Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ nie będzie zebrania z rodzicami!
     Chciałam również podziękować moim czytelnikom za to, że jest już Was ponad 1000! Z tej okazji jak będą 4 urodziny bloga zorganizuję dla Was konkurs. A teraz zapraszam Was do obejrzenia zdjęć oraz do następnego♥!


kurtka- h&m
koszula- reserved
szalik- h&m
torebka- h&m
spodnie- h&m
buty- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage