sobota, 22 listopada 2014

OOTD na luzie

     Witam♥! Nie wiem już sama od czego zacząć ponieważ faktycznie posty pojawiają się bardzo rzadko... Przemyślałam to wszystko i zamierzam coś z tym zrobić i  POWOLI coś zadziałać. Nie obiecuję że się uda to od razu.;) 
     Za 8 dni są moje 15 urodziny które organizuje dzień wcześniej dla moich przyjaciółek. Zaplanowany mamy cały dzień oraz nocka u mnie. Mam tylko nadzieję że pogoda nam dopiszę. Jeżeli uda nam się zrobić jakieś w miarę ogarnięte zdjęcia to oczywiście Wam je pokaże. Co do prezentu to zobaczycie go jak już będzie w moich rękach. Zdradzę tyle że będzie to nowy telefon na którego czekam już spoory czas. 
     Dziś mam Wam do pokazania stylizacje z wczoraj. Zdjęcia są do siebie bardzo podobne ponieważ miałam mało czasu i były one robione "po drodze". Chciałam Wam pokazać tą stylizacje ponieważ należy ona do moich ulubionych. Czuję się w niej najwygodniej i nic nigdzie mi nie dokucza. 
     Tymczasem ja lecę szybko posprzątać dom i szykować się na nockę do Wiktorii♥. Do następnego oraz miłego weekendu życzę!♥ 
bluzka - h&m
dres - h&m
kurtka - h&m
szalik - mister lady
buty - nike roshe run