środa, 28 maja 2014

weather

        Witam♥! Siedzę już nad tym postem 8 godzinę (dziś i wczoraj ) i nadal nie wiem co mam napisać. Mój humor przez tą pogodę jest taki sobie , dlatego też nie mam żadnego pomysłu na posta. Gdyby świeciło słońce byłoby wspaniale , na pewno bym wtedy pojechała nad wodę ze znajomymi , a tak... Siedzą już 2 czy 3 dzień z rzędu w domu i nic nie robię. Ale za to jutro jadę na wycieczkę II klas do Wałbrzycha. Wezmę ze sobą aparat to może jakieś zdjęcia wpadną na bloga.;) W piątek za to jadę również do Węglińca tańczyć na konkursie , ale o tym później.
        Na zdjęciach poniżej pogoda nie była najlepsza. W trakcie ich robienia złapała mnie i Wiktorię straszna ulewa. Czułyśmy się jak pod prysznicem dosłownie , plus jeszcze w ciuchach! Masakra jakaś... Nienawidzę tego uczucia jak i pogody. Mam nadzieję że szybko to się zmieni. Jak na razie to jedynym faktem który mnie pociesza jest to że za 14 dni jadę do Chorwacji , odliczamy♥. Do następnego , trzymajcie się♥!
bluzka - h&m
leginsy - h&m
buty - vanssobota, 24 maja 2014

nadrabiamy!

   Hejjj!♥ Sama nie wiem od czego mam zacząć po tak długiej przerwie... Strasznie dużo się u mnie dzieje. Wszystkiego Wam w 1 poście nie napisze bo już dużo to nie pamiętam. Jedynie żeby być ze mną na bieżąco to zaglądajcie na mojego aska oraz instagrama. Tam staram się codziennie coś dodawać.;) 
   Dlaczego była taka długa przerwa? Szczerze to sama nie wiem czym ona została spowodowana. Zaczęła się wtedy szkoła , strasznie mało czasu. Lekcje do 15 , po szkole do domu , do znajomych , lekcje i tak mijały całe dnie. Nie miałam aparatu w rękach prawie przez miesiąc! Nie wiem jak to się w ogóle stało. Dziś jadę do Zgorzelca na miasto to może jakieś zdjęcia porobię i dodam posta. Na dziś mam tylko zdjęcia z telefonu przez ten czas jak byłam nieobecna. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam za tą nieobecność i postaram się to nadrobić!:) Ale nic nie obiecuję , bo teraz jak pewnie każdy zaliczanie poprawianie ocen i td. Za 18 dni jadę na wakacje do Chorwacji na 2 tygodnie bodajże. Ale nie wiem jak będzie z blogiem na ten czas... Jeżeli będzie WiFi w hotelu to na pewno będę wstawiać codziennie jakieś zdjęcia na instagram! Już się nie mogę doczekać.♥ Na dziś to już tyle , życzę miłego weekendu a ja już lecę ze znajomymi!♥ 


 1. Urodziny Ev♥  2. Pizza na urodzinkach z dzieńcinkami 3. prezencik od misia♥ 4. selfie w aucie przed szkołą
5. Pierwsze udane spotkanie z Mateuszem(moje oczy(*)) 6. selfie w szatni z Wiką 7. selfie w Sinsay z Olunią 
 1. cz. dalsza selfie z Olunią 2. na kocyku po opalaniu 3. mc z Olunią i Matim 4. przed opalaniem u Ev z Liną
5. opalanko z dzieńcinkami 6. selfie przed szkołą 7. berzdorf na rolkach z ekipą♥
1. ekipa berzdorf:D 2. selfie w wietrzysku haha 3. selfie 
4. selfie cz. dalsza 5. wietrzysko selfie cz. dalsza 6. wracając do domu na rolkach w między czasie