środa, 30 kwietnia 2014

jeszcze tylko 4 dni

   Witajcie♥! Jak tam u Was? U mnie wszystko w porządku , zostało mi jeszcze tylko 4 dni wolnego więc muszę je wykorzystać w 100 %. Jak na razie mam plany , zobaczymy czy wypalą. A w poniedziałek znów zacznie się codzienna monotonia. Wstawanie rano , szkoła , dom , czas wolny , wieczorem lekcje i do spania. Jeszcze ci ludzie w tej szkole...Na zdjęciu na dole możecie zobaczyć Jowitę która już jest z nami! Niestety zdjęcie nie jest jeszcze na instagramie bo nie miałam okazji go dodać.;) Dużo zdjęć razem nie mamy bo cały czas coś robimy i nie ma czasu.;) Dziś możecie zobaczyć stylizację sprzed paru dni. Nie zdążyłam dodać jej na czas , bo nie ma mnie w domu tak jak wcześniej wspominałam. Do następnego , a ja już zmykam ze znajomymi♥!

bluzka - h&m
spodnie - h&m
buty - klik


(ja bez oczu:D)

czwartek, 24 kwietnia 2014

Easter

   Hej♥! Święta święta i po świętach. W niedzielę przyjechała do mojej Babci Rodzina z Warszawy. Więc Święta spędziłam w licznym gronie u Dziadków. Zobaczyłam nareszcie mojego kuzyna którego ostatnio widziałam w tamtym roku. Nie rozpisując się dużo na ten temat to tegoroczne święta były jak najbardziej udane!:) Zostało nam jeszcze 11 dni wolnego. Jak na razie udaję mi się wykorzystywać te dni jak najlepiej. Pewnie teraz większość z Was zastanawia się jak my możemy mieć tyle dni wolnych. Ale mamy tak , dlatego że odrabialiśmy lekcję w sobotę. Za 2 dni przyjeżdża do nas z Holandii Jowitka♥! Z czego bardzo się cieszę bo tak dawno Jej nie widziałam! Śledźcie >instagram< to na pewno jakaś fotka wpadnie!;) Przed wczoraj spałam u Wiktorii , a dziś spała Ona u mnie. Poszłyśmy na zdjęcia co możecie zobaczyć na dole. Założyłam bluzkę na lato , leginsy oraz do tego narzutkę jak wiał zimny wiaterek.;) Zapraszam do oglądania , a ja już zmykam bo szkoda dnia. Do następnego♥!

bluzka - croop
kurtka - sinsay
leginsy - h&m
buty - vans 
piątek, 18 kwietnia 2014

days free

  


Witajcie♥!  Znowu wypadłam z pisania systematycznie postów. Dlatego muszę to nadrobić. ;) W dzisiejszym poście będzie mogli przeczytać jak spędziłam weekend oraz pierwsze dni wolnego. W piątek w tamtym tygodniu spała u mnie moja Przyjaciółka Wiktoria. Poszłyśmy na zdjęcia , co możecie zobaczyć na dole. Nie ma ich za dużo bo tak świeciło słońce po oczach że aż płakałam.:D Rano pojechałyśmy na przełaje(2 km) do Oleśnicy. Na starcie , przebiegłam 5 kroków i ktoś mnie jakoś wywrócił. Przeleciało nade mną parę osób , wstałam i pobiegłam dalej. Nie biegłam szybko bo po chwili zaczęło mnie boleć kolano i się wystraszyłam bo krew mi leciała z wargi , a bynajmniej tak mi się wydawało. Do mety nie przybiegłam ostatnia. ;) Jak wróciliśmy do Zgorzelca poszłam ze znajomymi do mc. Później szybko pojechałam do domu z Pauliną po rzeczy ponieważ spałam u Babci. Wyszłyśmy na dwór ze znajomymi i do domu wróciłam o 22. W niedzielę pojechałam na "Marsz dla życia" do Legnicy. W sumie to wzięłam w nim udział do połowy bo większość czasu spędziliśmy w 6 w mc , kfc , i na "mieście". ;) Do domu wróciłam wtedy o godzinie 23 , i na drugi dzień nie poszłam do szkoły ponieważ Ksiądz nas zwolnił. W środę byłam na ognisku u mojej Przyjaciółki Wiktorii. Świetnie było. Trzeba będzie powtórzyć! Na dole macie parę zdjęć z ogniska. A dziś... posprzątałam trochę , i cały dzień leże w łóżku. Czuję tylko zapachy różnych potraw z kuchni.;) Do następnego♥!
sweterek - h&m
spodnie - h&m 
okulary - h&m
zegarek - mister lady nocka z Wiką/w trasie na przełaje z Danielem/z Danielem/z Linką w aucie/z Ev na pielgrzymce/
w kfc/w mc z Brzozą/z Ev obok Kościoła/z Jankiem i Ev w windzie/babeczki 
z Baborą♥/z Ev przed ogniskiem/buciory/na ognisku z Ev
Ev Włosek/kiełbacha Matiego/z fleszemXD/na następny dzień po ognisku z Ev


środa, 2 kwietnia 2014

birthday my friend

   

   Witam Was Słoneczka♥! Tak jak wspominałam w poprzednim poście w sobotę były urodziny mojej Przyjaciółki Wiktorii. Okazało się że plany się trochę pozmieniały... Na początku poszłyśmy do restauracji a później ze znajomymi na "grilla".;) W sumie to prawie wszystko wyszło na spontanie , i bardzo fajnie spędziliśmy wszyscy razem czas. Oby tylko więcej takich.;) Niestety zdjęć żadnych nie mam , wszystko działo się tak szybko.;) Na dole są zdjęcia które wywołałam dla Wiktorii , oraz tutaj macie link do "Filmiku urodzinowego dla Wiktorii".  Na następny dzień wybrałam się z Wiktorią na szybkie zdjęcia. Było bardzo ciepło , mogłam ubrać coś krótszego ale z tego że spałam u Wiktorii to nie wzięłam swoich ciuchów.;)
   Od dłuższego czasu śpię o 5 godzin dziennie. Próbuję jakoś to zmienić , ale zawsze siedzę do późna na laptopie. Nawet nie wiem jak mi ten czas szybko mija. Zawsze włączony facebook , ask , instagram , blog , tumblr i tak mija mi cały czas po szkole aż do północy. Może Wy macie jakieś sposoby na to czy coś innego? POWOLI już się to zmienia , bo zaczęłam biegać u siebie po wsi oraz ćwiczyć w domu. Jeszcze tylko zdrowe odżywianie i będzie dobrze do wakacji.;) Na dole właśnie możecie zobaczyć moje zdrowe odżywianie w nocy. Do następnego♥!
bluza - allegro
leginsy - h&m
buty - vans
okulary - h&m
zegarek - mister lady