środa, 23 marca 2016

100 days to the holidays!

     Dokładnie za 100 dni rozpocznie się etap na który czekają wszyscy uczniowie. Dostaniemy świadectwa i skończy się już przejmowaniem szkołą, ocenami, sprawdzianami! Wakacje to taki czas gdzie nie musimy przejmować się jutrem, siedzimy na dworze do której chcemy, różne obozy w między czasie, przyjazdy rodzin z daleka.
     Do wakacji zostało nam 100 dni, macie zaplanowany ten czas? Ja jak w tamtym roku wybieram się na obóz z funclubu! Jadę do państwa które odwiedzę po raz pierwszy- Czarnogóra. W miejscowości Budva będę od 25.07-05.08. W międzyczasie będę pisać więcej informacji na temat wyjazdu.
     Niedawno przyszła do mnie paczka od dresslink.com. W niej płaszcz z okularami które możecie zobaczyć niżej. Bardzo proszę Was o kliknięcie w linki do tych 2 rzeczy. :) Dresslink jest firmą zagraniczną. W internecie można spotkać się z różnymi opiniami. Jednak ja jestem pełna podziwu ponieważ płaszcz i okularki przyszły w bardzo dobrym stanie.
     Jeżeli jedziesz razem z funclub'em na obóz młodzieżowy, pamiętaj o kodzie promującym 3924 przy którym dostaniesz zniżkę! Do następnego♥!


płaszcz- >>klik<<
golf- h&m
spodnie- h&m
szalik- h&m
torebka- h&m
buty- h&m
okulary- >>klik<<

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage

sobota, 19 marca 2016

Projekt szkolny "Erasmus +" 28.02-05.03

     Ostatnio wspominałam, że cały tydzień mam zawalony. Dziś napiszę Wam o co dokładnie chodziło. Moja szkoła bierze udział w projekcie "Erasmus +", czyli wymiana z innymi krajami. W naszym przypadku była to wymiana z Turcją, Portugalią oraz z Niemcami. Do mnie przyjechała dziewczyna z Portugalii. Pomimo tego, że dopiero w tym roku zaczęłam swoją przygodę z angielskim to bardzo dobrze się z nią dogadywałam .
     Codziennie w programie mieliśmy różne atrakcje, min.: kręgle, bilard, dyskoteka, wyjazd do Wrocławia, wyjazd do Elektrowni Turów, różne gry i zabawy w szkole. Czas mieliśmy zaplanowany od a do z. W domu byłam zawsze po godzinie 22. Cały projekt bardzo mi się podobał. Czekam tylko na to, aż pojadę do nich, i poznam ich kulturę! Na dole zostawiam kilka zdjęć z całego tygodnia. Trzymajcie się cieplutko! ♥


instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage 

niedziela, 13 marca 2016

plany

     Parę dni temu zamówiłam pilot do aparatu który miałam kupić z jakiś rok temu. Nie wiem dlaczego go tak późno kupiłam. Po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze. Teraz w końcu mogę robić sobie zdjęcia gdzieś koło domu, a nie specjalnie się z kimś umawiać. Oczywiście nie wykluczam tego, ale to wszystko zależy od czasu. Koło mojego domu nie ma ciekawych ładnych miejsc dlatego nie zwracajcie uwagi na to co jest z tyłu! Najważniejsze jest to, że mogę teraz częściej pisać, ponieważ w każdej chwili mogę wyjść i zrobić zdjęcia, gorzej z pogodą... 
     Pomału zaczynam przygotowywać dłuższy post z całego poprzedniego tygodnia, a następnie pokażę Wam co dostałam od pewnego sklepu internetowego. Powoli trzeba oglądać się już za wakacjami. Ja jak na razie jestem w trakcie podpisywania papierków także za niedługo wyjawię gdzie będę jechać. Jeżeli Ty jedziesz z funclub'em na wakacje to przy rezerwacji z kodem promującym 3924 dostaniesz zniżkę! Do następnego♥!
(nagrody zostały wysłane także na dniach dotrą do zwycięzców.)


bluza- sh/lacoste
spodnie- kik
czapka- h&m
buty- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage 

poniedziałek, 7 marca 2016

black/ wyniki rozdania

     Wreszcie znalazłam chwilę czasu by ogłosić wyniki rozdania. Cały tydzień miałam zawalony i nie było mnie w domu od 9 do 22. Oglądając snapa bądź instagram większość osób już wie co się działo. Jednak wszystko po kolei będę pisać. Jak na razie muszę nadrobić pełno sprawdzianów i kartkówek. W między czasie pojawi się mała zmiana na blogu. Planuje to bardzo długo lecz potrzebna jest do tego odpowiednia osoba, którą w końcu udało mi się znaleźć!
     W mojej szafie dominują kolory ciemne, dlatego zdecydowałam się właśnie na taką stylizacje. Ostatnimi czasy planowałam zakup czapki z daszkiem które stały się bardzo modne. Ja swoją znalazłam w h&m za 40 pln. Mam w planach zakup jeszcze jednej takiej czapeczki. Bardzo lubię outfity z ich udziałem. Pasują do wszystkiego! Jest to świetny dodatek do eleganckich jak i sportowych stylizacji. Wystarczy, że ubierzemy ją do najprostszego looku i od razu widać, że dodaję charakteru. ;)

Osoby które wygrały to:
Joanna Sikora nagroda numer 1.
Molly Armstrong nagroda numer 2.
Diana Głuch nagroda numer 3.
Napisałam e-maila do zwycięzców, na odpowiedź czekam maksymalnie do tygodnia. Po tygodniu wysyłam e-maila do nowego zwycięzcy.

kurtka- h&m
golf- ?
spodnie- reserved
buty- adidas superstar/zalando
szalik- h&m
torebka- adidas
czapka- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage