niedziela, 29 maja 2016

cosmetics/dresslink

     W ostatnim czasie przybyła do mnie paczka na którą dość długo czekałam. Wybierając rzeczy myślałam o tym, żeby pokazać Wam moje kosmetyki które używam. Jestem zadowolona z każdej rzeczy, nie widzę jakoś w nich większych minusów które mogłabym Wam napisać. Nie używam oczywiście wszystkich na raz, zazwyczaj zależy to od humoru i od tego gdzie idę. ;)
                                       
instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage
Zawsze jak idę spać do przyjaciółki nie mam w co spakować moich kosmetyków, ponieważ wszystko mi się nie mieściło. Dlatego właśnie wzięłam kosmetyczkę w którą mieści mi się teraz wszystko i nie mam już problemów z jej zamykaniem.
Pędzle jak na chińską stronę są bardzo dobrze wykonane i jestem w nich w 100% zadowolona. 
Gąbeczki również są świetnie wykonane, tanie oraz nie mają jak dla mnie żadnych minusów. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tymi, a oryginalnymi, jedynie to są troszkę mniejsze co mi osobiście nie przeszkadza. 
Najbardziej jednak trzeba pamiętać o tym aby pędzle i gąbeczki myć od czasu do czasu. :) 
    
Konturówki, pomadki, szminki dobieram zazwyczaj do stylizacji bądź od humoru. Najbardziej godna mojego polecenia jest pomadka z Max Factor. Trzyma się cały dzień, jednak konsystencja strasznie wysusza usta dlatego do zestawu dołączona jest pomadka nawilżająca którą nakłada się po pomalowaniu ust. Jedynym minusem jest cena, bo nie należy ona do najtańszych. Nie piszę, że inne pomadki czy szminki nie są godne polecenia jednak tą najbardziej lubię. :) Żeby rozpisać się na każdej temat musiałabym napisać osobnego posta. 

a tak wygląda moja "toaletka" którą trzymam na biurku. 

niedziela, 15 maja 2016

46 days

     Jeszcze 3 posty temu pisałam, że zostało nam 100 dni do wakacji, a dziś już tylko 46. Lada moment i będziemy mieli już wystawione oceny, także pamiętajcie o tym aby wszystkie popoprawiać! Skupiając się na poprawianiu ocen te ostatnie chwile miną strasznie szybko. 
     Zdjęcia wykonałam na szybkiego, ponieważ wracając z szkoły świeciło jeszcze słońce. To jest moja pierwsza para ogrodniczek które noszę, jakoś nie byłam do nich przekonana, jednak od niedawno je polubiłam.


Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o kliknięcie w te liczby:)

bluzka- h&m
ogrodniczki- bershka
buty- h&m
okulary- giantvintage.com

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage

poniedziałek, 9 maja 2016

majówka

     Majówka już dobiegła końca, ale w mojej szkole pisali maturę także wolne przedłużyło się jeszcze o kilka dni. Miałam w planach jeden dzień który poświęcę na dodanie postu, jednak nie udało mi się znaleźć tego czasu, ponieważ każdego dnia byłam poza domem. Podczas tego tygodnia chciałam troszkę odpocząć od szkoły i poświęcić więcej czasu znajomym. Czy mi się udało? Odpoczęłam psychicznie, fizycznie niestety nie. :D 
     Mam nadzieję, że każdy z Was przez ten czas troszkę odpoczął i nabrał energii na te ostatnie 1,5 miesiąca szkoły. Macie już plany na wakacje? Jeżeli nie, to zachęcam do przejrzenia oferty obozów młodzieżowych z funclubu >klik<. Ja wybrałam nowy kierunek którym jest CZARNOGÓRA! Będę tam od 25 lipca do 5 sierpnia, także zapraszam na niezapomniane wakacje wraz ze mną! ♥


Wpisując kod 3924 w miejsce "numer polecającego" otrzymasz bardzo fajną zniżkę, więc nie zapomnij o tym!

kardigan- h&m
golf- h&m
spodnie- h&m
buty- h&m
okulary- >klik<

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage