wtorek, 31 stycznia 2017

futerko- shein

     Jutro przywitamy już nowy miesiąc, a w nim 5-te urodziny mojego bloga. Przeglądając posty jakie dodawałam kiedyś, a teraz to kolosalna różnica. Zdjęcia, tekst, wygląd... ale do tego wrócimy w odpowiednim momencie.
     W ostatnim czasie byłam na dwudniowej wycieczce we Wrocławiu z klasami o moim profilu. Niestety nie mam żadnych zdjęć, ale bardzo fajnie wspominam ten wyjazd. Mieliśmy dwa wykłady na uniwersytecie oraz atrakcje. Byliśmy w parku trampolin i na paintball'u laserowym na którym byłam po raz pierwszy. Polecam jeździć w więcej osób, naprawdę świetna zabawa.
     Od niedawna coraz częściej widzę w internecie futerka. Jestem przeciwniczką prawdziwych "futerek" dlatego zdecydowałam się na sztuczne. Nie sądziłam, że taka narzutka może być tak ciepła! Szczerze to jest najcieplejsza kurtka jaką posiadam w swojej szafie. Mam wiele rzeczy do pokazania dlatego spodziewajcie się dużo nowych postów! Do następnego♥!

futerko- >klik<
spodnie- bershka
buty- deichmann
szalik- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage

poniedziałek, 16 stycznia 2017

winter

     Witam Was w 2017 roku ! Na wstępie przede wszystkim życzę Wam aby ten rok był lepszy od poprzedniego, żebyście się nie zamartwiali błahostkami, oraz cieszyli się z najmniejszych rzeczy. Trzymajcie się swoich postanowień i celów noworocznych! Ja osobiście nie mam zwyczaju w nowy rok robić jakiś postanowień, jednak czasami wyznaczam sobie celę, jakie chciałabym osiągnąć np. w nauce, czy nawet i tutaj.
     Ciemno na dworze robi się już około godziny 16, w zależności od pogody, co jest to dla mnie dosyć dużym problemem. Podczas wolnego od szkoły na początku miesiąca, codziennie przez 3 dni wstawałam wcześniej i się szykowałam. Będąc już gotowa w mieście z aparatem, nagle w ciągu kilkunastu minut robiło się ciemno i żadne zdjęcia nie wychodziły. Dopiero kilka dni temu zmobilizowałam się wraz z moim chłopakiem i wreszcie mogę do Was napisać!
     Zdjęcia wykonałam w sąsiadującym mnie państwie- Niemczech. Pogoda była masakryczna, nie pozwalała mi nawet na to żebym twarz podniosła do góry. Do następnego oraz miłych ferii co niektórym! ♥

bluzka- sh
spodnie- sinsay
kurtka- bershka
torebka- h&m
buty- deichmann
czapka- h&m
szalik- h&m

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage