wtorek, 23 grudnia 2014

Merry Christmas!

Hej kochani♥!  Tegorocznych Świąt nie czuć ani nie widać w ogóle patrząc na pogodę którą mamy za oknami. Ogólnie to nawet tegoroczny grudzień zaczął się wiosenn0-jesienną pogodą. Kalendarzowa zima zaczęła się już wczoraj. Mam małą nadzieję że może choć jutro pod wieczór naprószy trochę tego wyczekiwanego śniegu. Na dole możecie zobaczyć zdjęcia które są sprzed miesiąca , dlatego widać na nich słońce które odbija się w tle. Ten post jest już ostatnim przed Wigilią , więc chciałam Wam wszystkim (bez wyjątków) życzyć wszystkiego co najlepsze ,  wspaniałych prezentów od serca , zdrowych , miłych , w gronie Najbliższych , cieplutkich , kochanych Świąt Bożego Narodzenia! Żeby się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia spełniły , a nadchodzący rok 2015 przyniósł Wam jeszcze więcej uśmiechu na twarzy i jeszcze więcej wspanialszych wspomnień!
Wesołych Świąt!♥ 

niedziela, 14 grudnia 2014

Urodziny 2014

     Witam♥! Dziś obiecany post o moich urodzinach. Od urodzin o których tak często wcześniej wspominałam minęło już 14 dni! Te 14 dni minęło jak jedna dłuższa chwila. Pamiętam z dziewczynami w szkolę siedząc w ławce na lekcji odliczałyśmy , że jeszcze miesiąc , 20 dni , 10 , 5 , już jutro , i dziś! Nie mogłam się strasznie doczekać tego dnia , najbardziej z tego powodu , że wreszcie wszystkie będziemy razem. Nie zawsze nam się udaje zgrać na jakiś wypad czy coś . Ale to już były urodziny , więc wyjścia dziewczyny nie miały haha♥. Nasze plany w mieście minęły strasznie szybko. Mecz o 14 , do Bazyli na pizze , później na zakupy wydać urodzinowe pieniądze od dziewczyn i na nockę do mnie. O ile dobrze pamiętam to wróciłyśmy do domu po 20. Spać poszłyśmy o 5 , gdzie dziewczyny jeszcze musiały jechać po 9 na rowerach 6 km lasem haha.♥ Mam strasznie dużo zdjęć i filmików z tego dnia. Na dole możecie zobaczyć te bardziej do "pokazania".;) Cały nasz dzień spędzony razem będę bardzo długo wspominała na dobre. Dziękuje dziewuszki.♥
     Tymczasem ja się zbieram i lecę na zakupy do Gorlitz na przedświąteczną niedziele handlową. Jeżeli uda mi się coś fajnego kupić to w następnym poście będziecie mogli zobaczyć. Do następnego i miłej niedzieli ! ♥

niedziela, 7 grudnia 2014

Mikołajki

     Dzień dobry ♥! Już po Mikołajkach. Zostało nam już tylko 17 dni do Świąt Bożego Narodzenia! Największym faktem który mnie cieszy jest to że za chwilę będziemy mieli wolne od szkoły. Wtedy już klimat świąteczny będzie odczuwalny w 100%. 
     Moje Mikołajki odbyły się na spontanie wraz z naszą stałą ekipą. Pojechaliśmy na łyżwy , po drodze odwiedziliśmy kebaba i na piechotkę do Görlitz na jarmark po 1 zdjęcie z MACADEMIAN GIRL. Udało nam się Ją zobaczyć w ostatniej chwili jak już mieliśmy wracać. Wielkie szczęście♥.
     Na dole zrobiłam dla Was zdjęcia abyście mogli zobaczyć jak wygląda Jarmark u nas w Görlitz. Trwa on od 5 do 21 grudnia. + jeszcze wyczytałam w internecie że w niedzielę 14 grudnia w ramach przedświątecznej niedzieli handlowej otwarte będą sklepy w centrum miasta. Może jak uda się naszej ekipie to pójdziemy zobaczyć co ciekawego będzie. ;)