poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Czarnogóra part I obozymlodziezowe.pl

     Przez miesiąc nic nie pisałam, poza Polską ogólnie byłam 23 dni, ale to wszystko po kolei. Na obóz z obozymlodziezowe.pl pojechałam do Czarnogóry do miasta Budva, co już wiecie z poprzednich postów. Wybrałam ten kierunek, ponieważ był nowy w ofercie obozów. 
    Podróż "żółtą strzałą" zajęła nam 22 godziny. Jazda takim autokarem nie jest męcząca, wręcz przeciwnie + kontakty pod każdym siedzeniem, to jest to! :D W Budvie byliśmy 10 dni. W apartamentach w jakich mieszkaliśmy żyło się bardzo przyjemnie. W naszym pokoju był duży balkon, klimatyzacja, kuchnia, lodówka, mniejszy salon i oczywiście toaleta. W cenie mieliśmy zapewnione 3 posiłki. Śniadanie do godziny 9:30, obiad po plaży o 13 i kolacja o godzinie 18. Codziennie chodziliśmy 100 m do restauracji. Na śniadanie był zawsze "stół szwedzki", a na obiad i kolację dania podawali nam kelnerzy. Pierwszego dnia byłam lekko w szoku, ponieważ nie lubię kilku rzeczy, ale uwierzcie mi, że jedzenie było naprawdę dobre i każdemu na pewno podpasuję. 
     Wszystkie zdjęcia były robione telefonami, ponieważ nie brałam ze sobą aparatu także jakość zdjęć nie jest aż tak zadowalająca. Posty będą pisane po kolei, także do następnego! ♥

 Z dziewczynami bardzo polecamy daleko chodzić, ponieważ można znaleźć śliczne miejsca! ♥