środa, 30 września 2015

autumn wishlists

     Witam♥! Możemy już powiedzieć, że jesień została rozpoczęta. Na tą "okazję" przygotowałam dla Was luźniejszą notkę z kolażami najmodniejszych i najciekawszych ubrań według mnie. Taka notka dawno na moim blogu nie miał miejsca, także mam nadzieję, że spodobają Wam się posty tego typu od czasu do czasu. Rzeczy jakie znajdują się na kolażach pochodzą z sklepu >www.lucluc.com<
     Dawno nic nie pisałam co u mnie słychać. Z tego, że chodzę do technikum o profilu graficznym, jutro jedziemy z klasą na targi do Poznania. Nie wiem jak to całe wydarzenie będzie wyglądać. Jak się uda to może i w późniejszych postach wspomnę coś o tym dniu. 
     Następnego dnia (pt.) jedziemy z wszystkimi klasami pierwszymi naszej szkoły do Wlenia na "Rajd Górnika". Jest to wyjazd integracyjny które ma na celu zapoznania się bardziej ze swoją klasą/wychowawcą/innymi klasami. Obiło mi się o uszy jak taki wyjazd będzie wyglądał, jednak również jak nie zapomnę to wspomnę o tym tutaj po całym fakcie. ;) 
     Teraz zapraszam do obejrzenia ciuszków na stronie. Do następnego♥!

Nie zapomnij dodać mnie na snapchacie- kammage12!

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 
COAT / CARDIGAN / CROP-TOPS  
JEANS / BAG / SCARF / SHOES

COAT / BLOUSE / SCARF 
BAG / JEANS / SHOES

SCARF / BLOUSE / SWEATER
JEANS / BAG / SHOES

środa, 23 września 2015

festiwal kolorów Wrocław 2015

     Witam♥! W sobotę 5 września byłam na festiwalu kolorów, który odbył się we Wrocławiu. Z przyjaciółkami planowałyśmy wziąć udział w tym wydarzeniu już chyba od 2/3 miesięcy. Na szczęście udało nam się tam pojechać i nie żałuję tego. Ogólnie mówiąc bardzo fajna sprawa. Ludzie których tam widziałam byli w przeróżnym wieku. Jednak najwięcej młodzieży oczywiście. :D
     We Wrocławiu byłyśmy już o godzinie 13. Od razu poszłyśmy na pasaż grunwaldzki coś zjeść i na chwilę do Starbucks. Po raz pierwszy kupiłam coś w tej kawiarni, ceny są dosyć duże ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić.
     Od samego początku całego festiwalu czyli od godziny 15 stałyśmy cały czas pod sceną. O 17 był pierwszy wyrzut kolorów na cały tłum. W między czasie rzucali ze sceny różne nagrody. Mi udało się złapać plecak i 4 pary okularów, jednak rozdałam je tym osobą które nie miały. 
     Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu uda nam się wziąć udział w tym festiwalu. Jak ktoś nie był nigdy na takim wydarzeniu, bardzo polecam wybrać się tam z grupką znajomych! Teraz zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z soboty które nie są dobrej jakość ponieważ były robione telefonem.:( Do następnego♥! 
Nie zapomnij dodać mnie na snapchacie- kammage12!

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 

czwartek, 17 września 2015

Chorwacja part III

     Cześć♡! Ten post jest już ostatnim o Chorwacji. Zostało mi jeszcze napisać o Francji i o Festiwalu Kolorów (co już mam przygotowane). 
     Wyjazd zaplanowany miałyśmy już od prawie roku. Myślałyśmy też o Loret wraz z Przyjaciółkami, jednak wybieramy się tam w następnym roku. Pomimo tego, że już byłam w tym pięknym i ślicznym miejscu pare lat temu, to pojadę jeszcze raz.
     O Chorwacji nie mam już za dużo co pisać ponieważ wszystko jest w poprzednich postach. Jedynie nie wspomniałam o tym, że podczas pobytu nawiązałyśmy dużo nowych znajomości z osobami w bardzo różnych wiekach. Najśmieszniej i najlepiej pamiętam chłopaków z Żor z którymi widywałyśmy się dosyć często. :D Jeżeli któryś to czyta, to pozdrawiam! 
     Naszą wizytę w tym pięknym miejscu wspominam bardzo dobrze. Dla mnie było to takie małe spełnienie marzeń. Mało kto w wieku (w moim przypadku lat 15) 16 lat jeździ gdzieś "samemu" na wakacje bez Rodziców za granicę. Co roku jeżdżę do obcych krajów, także dużo wiem o tym co wolno, a co nie wolno robić w obcych państwach.
     Chorwacja jest typowo krajem wypoczynkowym dla osób starszych/dorosłych z dziećmi. Tak jak już wcześniej pisałam, wiele rozrywek tam nie miałyśmy, ale i tak bardzo dobrze się bawiłyśmy. Nigdy nie zapomnę o pierwszych wspólnych wakacjach z Przyjaciółkami. 
     W następnym poście będzie mogli przeczytać o FK. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i do następnego♥!
    
 Nie zapomnij dodać mnie na snapie- kammage12 :)

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 

poniedziałek, 7 września 2015

new school

     Hej♥! W następnym poście dokończę serie z Chorwacji i zacznę tą z Francji. W sobotę 5 września byłam z moimi 2 przyjaciółkami na festiwalu kolorów we Wrocławiu, ale o tym będziecie mogli również przeczytać tutaj niebawem.
     W tym poście chciałam Wam trochę przybliżyć o mojej nowej szkole. Jak może nie każdy wie od 1 września zaczęłam naukę w technikum. Wybrałam profil procesy graficzne bo jako jedyny mnie "kręci" z tych profili które miałam do wyboru. Nie jest on moim wymarzonym, ale na dany moment jestem zadowolona z wyboru. Jak na razie. Z czasem też mogę zmienić zdanie, ale to wszystko okażę się później.  Przez najbliższy czas mamy same lekcje organizacyjne i zapoznawcze z nauczycielami. Nauczyciele wydają się być w porządku, ale to wszystko to dopiero początek. Mój wychowawca jest podobno najlepszym nauczycielem w szkole, ale to stwierdzenie będę mogła potwierdzić trochę później bo jak na razie to jeszcze Go nie poznaliśmy. 
     Dlaczego technikum a nie liceum? Każdy ma inne zdanie na ten temat. Moje jest takie, że będę miała dodatkowo zrobiony zawód przez co będę mogła znaleźć lepszą/dobrą prace oraz do matury będę przygotowywana przez 4 lata + oczywiście przedmioty zawodowe.
     Jeśli chodzi o ludzi, to poznałam już sporo osób z mojej klasy gdzie na początku znałam 4 osoby. Jestem również skarbnikiem w mojej klasie która liczy 33 osoby. Oprócz tego do tej szkoły chodzi też wiele innych moich znajomych. Także jest dużo osób które znam, czy kojarzę z widzenia. 
     Nie zapomnij też aby dodać mnie na snapie- kammage12! Zapraszam do obejrzenia zdjęć i do następnego♥!

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 
bluza - h&m
kurtka - ?
spodnie - h&m
nike - roshe run
torebka - h&m
słuchawki - sony
zegarek - avon

środa, 2 września 2015

Chorwacja part II

     Cześć♥! Z Francji wróciłam cała i zdrowa w piątek 28.08. Bardzo świetnie tam było! Jednak posty z Francji będę publikować dopiero po tych z Chorwacji, a później już będą stylizacje i inne posty. Mogliście być ze mną na bieżąco po przez instagram bądź snapchat. 
     Mieszkałyśmy w Okrugu Górnym. Do Trogiru miałyśmy 5 km, dostawałyśmy się tam taksówką wodną lub na piechotą. Dwa razy udało nam się przepłynąć za darmo na czym oszczędziłyśmy. :D U nas w mieszkanku miałyśmy wifi także osoby mające mnie na snapie widziały jak to mniej więcej wszystko wyglądało. Nie był to żaden obóz ani nic, tylko wyjazd prywatny. Mogłyśmy robić co chciałyśmy. Wstawałyśmy, wracałyśmy, kąpałyśmy się na plaży, jadłyśmy w tych godzinach jakich nam się podobało. 
     Nasz plan dnia prawie zawsze wyglądał tak samo. Wstawałyśmy około 10/11, zależnie od tego o której godzinie wracałyśmy do domu. Szybko jadłyśmy śniadanie i na plażę grzać się. Z plaży schodziłyśmy jakoś do godziny 15. Jak już wcześniej wspominałam to miałyśmy WiFi w pokoju. Do 16:30 po kąpieli cały czas na WiFi dopóki nie musiałyśmy wychodzić na obiado-kolacje. Jedzenie mieliśmy bardzo dobre, podchodzące pod polską kuchnie. Także nie narzekałyśmy. Dopiero około 20/21 wychodziłyśmy na miasto. Miałyśmy 2 stałe bary/kluby do których często chodziliśmy. W tym mieście gdzie się znajdowałyśmy nie było za bardzo żadnych rozrywek. Byłyśmy w spokojnym mieście. Bywało i tak, że wcześniej wracaliśmy do domu i siedziałyśmy na balkonie do późnej godziny niż na mieście. Różnie to było, i najczęściej zależało od tej godziny o której wychodziłyśmy w miasto.  
     Jeszcze dodam jeden post o Chorwacji i przejdę już do tych z Francji. Do następnego♥!

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 
Widok na Trogir. (zdjęcie wyżej)
Widok na Okrug Górny. (zdjęcie wyżej)