poniedziałek, 9 czerwca 2014

best weekend - berzdorf

     Witajcie♥! Został mi już ostatni dzień szkoły. W środę idziemy z klasą do Görlitz na "spacer" więc lekcji nie będziemy mieli na wielkie szczęście. Później będę musiała pojechać na zakupy po jakieś ciuchy bo pusto , i nie wiem czy uda mi się dodać post. Ale z tego że jadę w nocy , to może nawet i się uda.;) Pytałam się Mamy gdzie jedziemy do Chorwacji , okazało się że do Puli ( od 11.06 do 22.06 ). Codziennie będę starała się dodawać jakieś zdjęcia z wakacji na instagram , czy nawet na aska co tam u mnie słychać.;) 
     Co u mnie się działo przez weekend? Cały piątek , sobotę i niedzielę spędziłam na berzdorfie (jezioro w Görlitz). W sobotę rano od godziny 11:30 był festyn u mnie w szkole. Z tego że poprosił mnie mój wychowawca i jedna z nauczycielek to zgodziłam się robić zdjęcia innym na festynie. Na dole możecie zobaczyć parę zdjęć na których jestem ja , i które zrobiłam podczas występu Wojtka "małego Bednarka". Mały tak dał czadu!;) Ogólnie mówiąc nie byłam przez weekend w ogóle w domu. Z soboty na niedzielę spałam u mojej Przyjaciółki Pauliny. Rano oczywiście na berzdorf , wieczorem na mecz i tak minął cały weekend. Już za 2 dni jadę. Strasznie się cieszę z tego powodu! Ale podróż autem która mnie czeka.... Lubię bardzo jeździć autem , ale nie w takie upały! Dobrze chociaż że wyjeżdżamy w nocy. Już się tak nie rozpisuję , postaram się jeszcze do Was napisać przed wyjazdem. Zapraszam Was do oglądania zdjęć♥:)! Do usłyszenia♥!
bluzka - h&m
spodenki - h&m
buty - vans
naszyjnik - prezent
Moja twarz(*)
miss mokrego podkoszulka z Ev♥ haha

środa, 4 czerwca 2014

Wałbrzych&Węgliniec trip fotorelacja

    Hejj♥! W dzisiejszym poście przedstawię Wam małą fotorelację z wycieczki na Wałbrzych , tak jak wspominałam w poprzednim poście.;) I napiszę też trochę co się działo w piątek w Węglińcu.


O 7:40 w czwartek była zbiórka pod szkołą. Dopiero chyba o godzinie o 9:00 wyjechaliśmy. Jak widać po zdjęciach pogoda nam nie dopisywała... Padał deszcz. Od razu pojechaliśmy zwiedzić Zamek Książ. Poszliśmy z grupą do sali "kinowej" , oglądaliśmy prezentację i Pani nam opowiadała historie zamku. Zdjęcia wykonane były z środka.


oczywiście małe selfie w lustrze oraz na dworze w czasie zwiedzania.


Przewodnik Jacek oprowadzał nas po różnych pomieszczeniach i coś o nich opowiadał. Szczerze to mnie w sumie to nudziło... Ale dałam radę do końca.;)


żeby nie było że wszystkie selfie takie ustawione;)


jakość zdjęć wychodziła tragicznie. Nie brałam ze sobą mojego Nikonka , tylko wzięłam mniejszy aparat wodoodporny , którego już w sumie popsułam i pod wodę nie mogę włożyć. Będę musiała z Nim się użerać przez całe Wakacje w Chorwacji , na które wyjeżdżam już za 8 dni!!^^ Z czego bardzo się cieszę! Wpadajcie na instagram! Jeżeli będzie WiFi będę dodawała jakieś zdjęcia codziennie. Jutro zawiozę tableta do naprawy to może jeszcze uda mi się go ze sobą zabrać.


tak to wyglądało jak się wychodziło z zamku Książ.;)


oczywiście jakieś selfie w między czasie czekając na resztę.;)

Po zwiedzeniu zamku pojechaliśmy od razu do "ExploraParku" również w Wałbrzychu. Na początku mieliśmy "wykład" z Panią która mówiła nam za co dostaniemy punkty (czyli takie karty). Ja zdobyłam razem 7 , ale to już pod koniec. Od razu jak Pani skończyła wykład poszłyśmy z dziewczynami na xboxa i trochę przy nim czasu spędziłyśmy.;)


ogarnęłyśmy parę gier co możecie właśnie zobaczyć powyżej. Na zdjęciu akurat rywalizowałam z Eveliną haha

W następny dzień spotkaliśmy się grupką pod pkp o 7:20. Specjalnie przyjechałam wcześniej na miejsce żeby ogarnąć się w mc ale był zamknięty! Pojechaliśmy pociągiem do Węglińca. Na miejscu zaszliśmy do sklepu i poszliśmy do gimnazjum. Mieliśmy bardzo dużo czasu , i z tego że nasz taniec był nie do końca wyćwiczony/dopracowany , to poszliśmy na boisko a później do sali zrobić parę prób. Udział w konkursie brało chyba 9 klas. My zajęliśmy 5 miejsce. Każdy kto brał udział dostał różne słodycze.;) W sumie to poznałam parę nowych osób.;) Do Zgorzelca wróciliśmy po 14 , zaszłam do mc z Kuciąbą i Brzozą , później poszłam do Babci i wieczorkiem przyjechałam do domku. 

Jak pisałam wyżej za 8 dni mnie już nie ma. Niestety ale nadal nie wiem co się będzie działo z blogiem na ten czas. Jeżeli uda mi się naprawić tableta to może dodam jakiś post. Tylko nie wiem czy zdążą naprawić tą szybkę. Przed wyjazdem planuję dodać jeszcze 2 posty. Postaram się napisać jakieś info jak będę coś wiedzieć.;) Do następnego!