czwartek, 31 lipca 2014

Chorwacja 2014 cz.II

     Witajcie♥! Jak tam u Was? U mnie jakoś po staremu. Nic takiego nowego się nie dzieje. Te wakacje takie spokojniejsze od poprzednich. Pamiętam w tamtym roku codziennie na basenie ze znajomymi. Niczym się nie przejmowało jak się wyglądało , czy jest się pomalowanym , czy się chciało iść czy nie , czy była pogoda i td. Wystarczyły tylko lekkie chęci , dobry humor i znajomi , można wtedy było iść wszędzie. A teraz każdy... nie chce mi się , nie wyglądam , nie mam transportu , nie ma pogody , nie mam w co się ubrać , muszę się pomalować , muszę umyć głowę i tak dalej mogła bym wymieniać jeszcze trochę... Został TYLKO 1 miesiąc. W mgnieniu oka on minie i się znów zacznie szkoła a później znów odliczanie do ferii i wakacji. Dobra , koniec już tego żalenia! Zostawiam Was ze zdjęciami z coloseum w Puli a ja lecę się szykować na nocke.;) Do usłyszenia♥!
bluzka - h&m
spodenki - h&m
pasek - kik
okulary - h&m
buty - ?

piątek, 25 lipca 2014

Chorwacja 2014 cz.I

     Cześć♥! Tak jak wspominałam w poprzednim poście zaczynam już dodawać zdjęcia z Chorwacji w częściach. Nie wiem dokładnie ile ich będzie , ale myślę że około 4.;) Zastanawiam się również nad tym czy nie zmontować filmiku i nie dodać...
     A teraz opowiem Wam trochę jak wyglądał ten wyjazd! Wyjechaliśmy po 22 , na miejsce dotarliśmy około 12. Nasz "ośrodek" znajdował się 4 km od Puli. Będąc już na miejscu okazało się że nasz pokój dostaniemy dopiero za 2 godziny , więc przez ten czas wszystkie nasze torby zanieśliśmy pod nasz budynek. Zjedliśmy resztę jedzenia którą wzięliśmy na podróż i poszliśmy zobaczyć jak wygląda morze. Co do pogody to przez pierwszy tydzień było bardzo ciepło , a później bywało już w kratkę. 
     Selfie na postoju. ♥ Pierwsze co , od razu musiałam dostać hasło do WiFi. Co się okazało... WiFi było tylko przy recepcji która znajdowała się 200 metrów od naszego budynku. Czyli nie miałam zasięgu. ♥ Czekając na klucze od pokoi.
     Tak wyglądało nasze miejsce gdzie pływaliśmy.
Dokładnie tylko w tym miejscu miałam WiFi które było aż z tego hotelu które widać po przeciwnej stronie.
     "But first... "
     Selfie podczas biegania codziennie rano o 7. ♥ Nazbierane po bieganiu.
     Miejsca jakie odkryliśmy biegając.
     Basen który również odkryliśmy podczas biegania. ♥ Później już na niego poszliśmy.
     Spacerując wybraliśmy się zobaczyć port ze statkami. 

czwartek, 17 lipca 2014

co u mnie!!

     Heii♥! Post miał się pojawić parę dni temu wieczorem , ale z tego że zdarzył się nagły wypadek nie dałam rady. Mojego pieska pogryzł jakiś pies i musieliśmy jechać do weterynarza. Biedaczek mój. Na dzień dzisiejszy jest lepiej i może już normalnie chodzić na wielkie szczęście. A co u mnie? Codziennie siedzimy u kolegi ze znajomymi już od ponad tygodnia. Gramy , śmiejemy się , skaczemy na trampolinie , gadamy , pieczemy babeczki. Czyli w skrócie bardzo fajnie spędzamy czas. Czekamy tylko na ładną pogodę i wybywamy na berzdorf lub basen! Zdjęcie poniżej są z soboty , pogoda nie była zadowalająca więc na zdjęciach zobaczycie kurtkę. Za niedługo na blogu będą pojawiać się zdjęcia z Chorwacji. Zrobię ich kilka żeby nie dawać wszystkich na raz.;) Do następnego♥!
kurtka - ?
bluzka - h&m
spodnie - kappahl
torebka - h&m
zegarek - mister lady
buty - vans
piątek, 11 lipca 2014

sprzed miesiąca

     Cześć♥! Ostatnie 2/3 dni patrząc na pogodę były okropne... pochmurnie od rana i deszcz , dopiero w dzień leciutko się przejaśniało. Dziś tak samo , jak wstałam ledwo co świeciło słońce , a teraz jak piszę posta leje deszcz i jest burza. Wszystkiego mi się od razu odechciewa i automatycznie psuje się humor. Jednak najbardziej nie mogę uwierzyć w to  że już 2 tygodnie wakacji za nami! W ogóle prawie nie czuję że są wakacje. Może dlatego że jeszcze ani razu nie byłam na basenie? W tamtym roku pamiętam jak codziennie ze znajomymi tam byłam. Dziś to już niestety nie te czasy. Teraz mieszkam pare km od miasta , a z dojazdem nie jest teraz tak łatwo jak kiedyś. 
     Nawiązując już do zdjęć to były one robione miesiąc temu , w dniu w którym jechałam do Chorwacji (dlatego taka bladziutka ;)). Włoski tak samo jeszcze przed ścięciem dlatego też takie długie. Co do stylizacji to jak najbardziej na luzie , czyli takie jakie najbardziej lubie.;) Do następnego♥!
bluzka - h&m
spodenki - h&m
okulary - h&m
buty - convers
Görlitz!♥