środa, 2 września 2015

Chorwacja part II

     Cześć♥! Z Francji wróciłam cała i zdrowa w piątek 28.08. Bardzo świetnie tam było! Jednak posty z Francji będę publikować dopiero po tych z Chorwacji, a później już będą stylizacje i inne posty. Mogliście być ze mną na bieżąco po przez instagram bądź snapchat. 
     Mieszkałyśmy w Okrugu Górnym. Do Trogiru miałyśmy 5 km, dostawałyśmy się tam taksówką wodną lub na piechotą. Dwa razy udało nam się przepłynąć za darmo na czym oszczędziłyśmy. :D U nas w mieszkanku miałyśmy wifi także osoby mające mnie na snapie widziały jak to mniej więcej wszystko wyglądało. Nie był to żaden obóz ani nic, tylko wyjazd prywatny. Mogłyśmy robić co chciałyśmy. Wstawałyśmy, wracałyśmy, kąpałyśmy się na plaży, jadłyśmy w tych godzinach jakich nam się podobało. 
     Nasz plan dnia prawie zawsze wyglądał tak samo. Wstawałyśmy około 10/11, zależnie od tego o której godzinie wracałyśmy do domu. Szybko jadłyśmy śniadanie i na plażę grzać się. Z plaży schodziłyśmy jakoś do godziny 15. Jak już wcześniej wspominałam to miałyśmy WiFi w pokoju. Do 16:30 po kąpieli cały czas na WiFi dopóki nie musiałyśmy wychodzić na obiado-kolacje. Jedzenie mieliśmy bardzo dobre, podchodzące pod polską kuchnie. Także nie narzekałyśmy. Dopiero około 20/21 wychodziłyśmy na miasto. Miałyśmy 2 stałe bary/kluby do których często chodziliśmy. W tym mieście gdzie się znajdowałyśmy nie było za bardzo żadnych rozrywek. Byłyśmy w spokojnym mieście. Bywało i tak, że wcześniej wracaliśmy do domu i siedziałyśmy na balkonie do późnej godziny niż na mieście. Różnie to było, i najczęściej zależało od tej godziny o której wychodziłyśmy w miasto.  
     Jeszcze dodam jeden post o Chorwacji i przejdę już do tych z Francji. Do następnego♥!

instagram - @kammage12 / facebook - Kammage12 / ask - kammage 
Widok na Trogir. (zdjęcie wyżej)
Widok na Okrug Górny. (zdjęcie wyżej)

4 komentarze:

 1. masz bardzo ladne wlosy ! :*

  Zapraszam na nowy post :*

  http://anicix.blogspot.com/2015/09/szkoa.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że świetnie spędzony czas
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia. Teraz po takich wakacjach masz pewnie sporo siły na nowy rok szkolny :) Pozdrawiam
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze chciałam tam pojechać, może i kiedyś mi się uda :)
  Fajne zdjęcia, pozdrawiam!

  http://elwiralewandowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje! To bardzo motywuję.
♥ Zostawiając link do waszego bloga, na pewno wejdę.
♥ Obserwujesz? Napisz. Jeżeli spodoba mi się Twój blog również zrobię to samo.
Wulgarne i obraźliwe komentarze będą usuwane.