piątek, 23 października 2015

Francja lazurowe wybrzeże Monaco part III

     Witam♥! Opowiadam Wam te dni nie po kolei, ale wydaję mi się,że dużej różnicy to nie robi. Najwięcej zdjęć z całego wyjazdu będzie w tym poście.
    Monaco jest dużym i drogim miastem. Zawsze jak jestem gdzieś za granicą kupuje bransoletkę z napisem "I ♡ ..." i dana miejscowość bądź państwo. Zawsze kupowałam ją za 1 euro, a wchodząc tam do sklepu musiałam zapłacić 3 euro.
     Najpiękniejsze widoki jakie widziałam w całym moim życiu to były własnie we Francji. W tych państwach jakich byłam nie widziałam nigdy tak pięknych widoków jak tam. Jeżeli ktoś kocha śliczne miejsca/widoki to w 100% lazurowe wybrzeże jest dla niego!
     Chodząc po Monaco zauważyłam, że to miasto jest zbudowane z pięter. Idąc normalnie chodnikiem spojrzałam raz w prawo i zobaczyłam windę, mogliśmy nią dojechać 2 piętra wyżej lub niżej na parking. Strasznie mnie to zdziwiło. Właśnie na zdjęciach zobaczycie, że są schody ruchome w centrum miasta. Bardzo fajna sprawa jednak ruchu nigdy nie za wiele!
     Na weekend wybieram się na zdjęcia, także zaczną pojawiać się posty ze stylizacjami. Do następnego♥!

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage 
bluzka/spodnie/buty- h&m
okulary- Mamy;)

W Monte Carlo znajduje się trasa rajdu samochodowego oraz tor wyścigowy, na którym rozgrywane jest Grand Prix Monako Formuły. Od 1973r. rozgrywki odbywają się w styczniu. Jest to jedyny tor Formuły 1, który można oglądać na żywo bez konieczności kupienia biletu wstępu. Dwa tygodnie przed wyścigiem rozpoczyna się budowa toru. Trasa wiedzie przez południowo-wschodnią Francję oraz Księstwo Monako. 

bluzka/koszula/spodnie/buty- h&m

Monte Carlo jest historyczną stolicą hazardu. Z tego co wyczytałam w internecie to James Bond nagrywał film w tym kasynie. 

3 komentarze:

  1. Bardzo ladnie kamilkaa :* P.B

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Monako! Też zbieram się za napisanie postu o nim :-)

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje! To bardzo motywuję.
♥ Zostawiając link do waszego bloga, na pewno wejdę.
♥ Obserwujesz? Napisz. Jeżeli spodoba mi się Twój blog również zrobię to samo.
Wulgarne i obraźliwe komentarze będą usuwane.