poniedziałek, 18 stycznia 2016

I outfit- termy Cieplickie

     Witam♥! Dziś mam dla Was pierwszy post z stylizacją w tym roku. Niedawno przyszły mi już butki także chciałam je Wam pokazać póki jeszcze nie jest tak bardzo zimno. :) Już 18 dni za nami w nowym roku! Powoli trzeba szukać obozów na wakacje, ponieważ w tych terminach są tańsze niż jeżeli mielibyśmy je bukować miesiąc przed. W tym roku chciałam wraz z moimi przyjaciółkami odwiedzić Hiszpanię. Natomiast plany pewnie wyjdą całkowicie inaczej. 
     Na weekend pojechałam z przyjaciółką na termy Cieplickie. W ciągu 2 godzin pobytu w wodzie udało nam się być w każdym miejscu. Przed czasem skończyłyśmy "zwiedzanie całego terenu" także porobiłyśmy pare fotek i filmików na snapchat'a. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na basenie, ale od czasu do czasu można pojechać gdzieś dalej do dobrego aquapark'u. Na ferie mamy w planach jeszcze 2 razy odwiedzić podobne miejsce. Jednak czy wyjdą te wyjazdy to się okaże. 
     Chciałam zacząć pisać częściej, jednak jak jest to widać... Pogoda nas nie rozpieszcza. Na dworze jest strasznie zimno i pełno śniegu. Na zdjęcia ciężko jest się wybrać dlatego wpadłam na pomysł, że za nie długo pokażę Wam przepis na "dietetyczne naleśniki" które ostatnio zaczęłam często robić. Do następnego♥!

szalik- h&m
kurtka- h&m
spodnie- mister lady
buty- jordan son of mars

instagram- @kammage12 / facebook- Kammage12 / snap- kammage12 / ask- kammage 

3 komentarze:

  1. Uu butki jak Majewski ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że miałam je "pierwsza"... :(( hahah

    OdpowiedzUsuń
  3. Super zdjecia, jesteś bardzo ładna! Daje obs i zapraszam do siebie http://bonummood.blogspot.com/2016/02/blog-post.html?m=1

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje! To bardzo motywuję.
♥ Zostawiając link do waszego bloga, na pewno wejdę.
♥ Obserwujesz? Napisz. Jeżeli spodoba mi się Twój blog również zrobię to samo.
Wulgarne i obraźliwe komentarze będą usuwane.